Yayın Akışı

Pazartesi

13 NİSAN PAZARTESİ
08.00 Seminer – Musa Yıldız ile Divanı Hikmet Okumaları
09.20 Her Sanat 7. Bölüm – Konuk: Hasan Kaçan
10.00 Müzikli Söyleşi – Konuk: Ece Mumay
11.20 Belgesel - Şehri Kadim: Esenler – Otağı Humayun
11.50 Tiyatro – 80 Günde Devri Alem
12.30 Çiz Bakalım 2. Bölüm
13.00 Evde Spor 1. Bölüm
13.10 Kukla Oyunu – Ayşegül ile Berkecan
13.30 Elif Ablanızdan Masallar 2. Bölüm
14.00 Gölge Oyunu – Hacivat İle Karagöz 1.Bölüm
14.20 Tiyatro – Afacanı Gördünüz Mü?
14.50 Bahçevan 2. Bölüm
15.30 Barış Manço’ya Saygı Gecesi (Rüzgarlı Tepenin Çocukları)
16.50 Belgesel – Yağmurdan Sonra (Nazlıcan Çelik)
17.10 Tiyatro – Bi’Takım İnsanlar – Ben Kadın Skeci
17.30 Seyri Tarih - 31 Mart Ayaklanması Özel - CANLI
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.35 Sohbet – Ömer Tuğrul İnançer ile Tasavvuf Sohbetleri
20.30 Türkü Gecesi - ESEV Eğitmenleri – CANLI
22.00 Belgesel – Bi’Hikaye 1. Bölüm
22.10 DAHİ 1. Bölüm – Fuat Sezgin
22.40 Konser – Ekin Uzunlar
23.50 Belgesel – Hoca Ahmet Yesevi Belgeseli

Salı

14 NİSAN SALI
08.00 Söyleşi – Bizden Hikayeleri – Aile Olmak Belgesel Film Ekibi
09.05 Her Sanat 4. Bölüm – Konuk: Kesik Hikaye
09.45 Müzikli Söyleşi – Konuk: Onur Şan
11.00 Misafirlikteyiz 2. Bölüm
11.30 Tiyatro – Bilginin Krala Karşı Savaşı
12.10 Çiz Bakalım 3. Bölüm
12.30 Esenler'de Esnaf Olmak Belgeseli
13.00 Evde Spor 1. Bölüm
13.10 DAHİ 2. Bölüm –Fuat Sezgin 2.Part
13.30 Elif Ablanızdan Masallar 3. Bölüm
13.45 Meddah – Akıllı Tavşan
14.00 Gölge Oyunu – Hacivat İle Karagöz 2. Bölüm
15.15 Tiyatro – Keloğlan ve Karakaçan
15.00 Konser – ESEV Dost Meclisi – Aşık Veysel
16.30 Belgesel – Tuzdan Hayatlar – Şükrü Ata (Kistik Fibrozis)
16.45 Tiyatro – Bi’Takım İnsanlar 6. Bölüm
17.30 Sohbet – Ömer Tuğrul İnançer ile Tasavvuf Sohbetleri
18.35 Bi’Hikaye 2. Bölüm
18.50 Belgesel - Sihirli Müzik Kutusu
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.30 Konser – Ekin Uzunlar
20.30 Gündem Özel – Erem Şentürk – CANLI
21.30 Her Sanat 2. Bölüm – Konuk: Suat Köçer
22.10 Saliha Erdim ile Huzurlu Aile Sohbetleri
23.00 Sonsuz Kare – Mesut Uçakan Belgeseli

Çarşamba

15 NİSAN ÇARŞAMBA
08.00 Söyleşi – Zevki Tahattur – Çiçek Derman
09.00 Her Sanat 5. Bölüm – Konuk: Özcan Ünlü
09.35 Müzikli Söyleşi – Konuk: Yusuf Güney
11.00 Evde Spor 1. Bölüm
11.10 Tiyatro – Bilginin Serüveni
12.00 Elif Ablanızdan Masallar 4. Bölüm
12.15 Misafirlikteyiz 3. Bölüm
12.35 Çiz Bakalım 4. Bölüm
13.00 Gölge Oyunu – Hacivat İle Karagöz 3. Bölüm
13.10 DAHİ 3. Bölüm – Evliya Çelebi
13.40 Meddah – Akılsız Eşek
14.00 Okudun mu? – CANLI
14.45 Şehri Kadim: Esenler – Davutpaşa Kışlası
15.00 Özel Etkinlik – Hayati İnanç ile Bir Konuk Bin Konuk
16.35 Tiyatro - Bi’Takım İnsanlar 8. Bölüm
17.00 Özlem Başak ile Sağlıklı Günler – CANLI
18.00 Bi’Hikaye 3. Bölüm
18.20 Seminer – Usta Çırak Buluşmaları – Timur Tahmaz
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.35 Konser – Ekin Uzunlar
20.30 Onur Şan Söylüyor – CANLI
21.40 Sonsuz Kare Belgeseli
22.30 Yusuf’un Dünyası – Sistinozis Belgeseli
23.00 Özel Etkinlik – Abdülbaki Kömür’ün 40. Sanat Yılı Özel

Perşembe

16 NİSAN PERŞEMBE
08.00 Söyleşi – Bizden Hikayeler – Ömür Dediğin
09.00 Her Sanat 4. Bölüm – Konuk: Kesik Hikaye
09.40 Müzikli Söyleşi – Konuk: Züleyha
11.00 Evde Spor 2. Bölüm
11.20 Tiyatro – Tombullar Dünyası
12.00 Elif Ablanızdan Masallar 5. Bölüm
12.10 Şehri Kadim: Esenler – Davutpaşa Kışlası
12.30 Misafirlikteyiz 4. Bölüm
13.00 Gölge Oyunu – Hacivat İle Karagöz 4. Bölüm
13.20 DAHİ 4. Bölüm – İbni Sina
13.40 Meddah – Keloğlan Hikayesi
14.00 Okudun mu? – CANLI
15.00 Çiz Bakalım 6. Bölüm
15.20 Konser – Söz ve Nota
16.45 Belgesel – Tuzdan Hayatlar
17.00 Radyonun Resimlisi 1.Bölüm
17.30 Bi’Takım İnsanlar 8. Bölüm
18.00 Bi’Hikaye 4. Bölüm
18.20 Seminer – Sağlıklı Beslenme
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.35 Kitap Kokusu – Yavuz Bahadıroğlu (TVNET)
20.15 Elif Ablanızdan Masallar 1. Bölüm
20.30 Bahçevan 3. Bölüm
21.30 Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı - CANLI
22.30 Belgesel – Yağmurdan Sonra
22.55 Sohbet – Saliha Erdim ile Huzurlu Aile Sohbetleri

Cuma

17 NİSAN CUMA

08.00 Söyleşi – Bizden Hikayeler – Ömür Dediğin
09.00 Her Sanat 4. Bölüm – Konuk: Kesik Hikaye
09.40 Müzikli Söyleşi – Konuk: Züleyha
11.00 Evde Spor 2. Bölüm
11.20 Tiyatro – Tombullar Dünyası
12.00 Elif Ablanızdan Masallar 5. Bölüm
12.10 Şehri Kadim: Esenler – Davutpaşa Kışlası
12.30 Misafirlikteyiz 4. Bölüm
13.00 Gölge Oyunu – Hacivat İle Karagöz 4. Bölüm
13.20 DAHİ 4. Bölüm – İbni Sina
13.40 Meddah – Keloğlan Hikayesi
14.00 Okudun mu? – CANLI
15.00 Çiz Bakalım 6. Bölüm
15.20 Konser – Söz ve Nota
16.45 Belgesel – Tuzdan Hayatlar
17.00 Radyonun Resimlisi 1.Bölüm
17.30 Bi’Takım İnsanlar 8. Bölüm
18.00 Bi’Hikaye 4. Bölüm
18.20 Seminer – Sağlıklı Beslenme
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.35 Kitap Kokusu – Yavuz Bahadıroğlu (TVNET)
20.15 Elif Ablanızdan Masallar 1. Bölüm
20.30 Bahçevan 3. Bölüm
21.30 Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı - CANLI
22.30 Belgesel – Yağmurdan Sonra
22.55 Sohbet – Saliha Erdim ile Huzurlu Aile Sohbetleri

Cumartesi

18 NİSAN CUMARTESİ

08.00 Sohbet – Ömer Tuğrul İnançer ile Tasavvuf Sohbetleri
09.00 Her Sanat 8. Bölüm – Konuk: Bir Ruh Tiyatro Ekibi
09.30 Müzikli Söyleşi – Konuk: Yusuf Güney
10.40 Evde Spor - Tekrar
10.55 Tiyatro – Can Dostum
11.25 Belgesel – Tuzdan Hayatlar
11.44 Misafirlikteyiz 6. Bölüm
12.00 Kukla Oyunu – İbiş ile Memiş 2. Bölüm
12.30 DAHİ 6. Bölüm – Mimar Sinan
12.45 Meddah – Akılsız Eşek
13.00 Tiyatro – Afacanı Gördünüz mü?
13.40 Gölge Oyunu 1. Bölüm
14.00 Okudun mu? – CANLI
15.00 Çiz Bakalım 8. Bölüm
15.20 Müzikli Söyleşi - Züleyha
16.40 ESEV Sanat Saati – Yan Flüt
17.00 Radyonun Resimlisi 3. Bölüm
17.25 Özel Etkinlik – Erenler Mektebi – Hoca Ahmet Yesevi
18.00 Bi’Hikaye 1. Bölüm
18.15 Kitap Kokusu – Abdullah Yıldız (TVNET)
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.40 Bahçevan 2. Bölüm
20.30 Unutulmaz Sesler Hafız Burhan – CANLI
21.30 Misafirlikteyiz 6. Bölüm
21.55 Her Sanat 9. Bölüm – Sedar Anar
22.30 Bi’Takım İnsanlar Evde 1. Bölüm
22.45 Müzikli Söyleşi – Elif Buse Doğan

Pazar

18 NİSAN PAZAR

08.00 Söyleşi – Tarih Sohbetleri – Selim Hilmi Özkan
09.00 Her Sanat 10. Bölüm – Konuk: Nazif Tunç
09.55 Rüzgarlı Tepenin Çocukları – Nostaljik Şarkılar
11.15 Evde Spor - Tekrar
11.30 DAHİ 7. Bölüm – Hoca Ahmet Yesevi
12.00 Kukla Oyunu – Musa ve Veli 3. Bölüm
12.10 Meddah – Keloğlan Hikayesi
12.25 Misafirlikteyiz 7. Bölüm
13.00 Tiyatro – Keloğlan ile Karakaçan
13.45 Gölge Oyunu 2. Bölüm
14.00 Okudun mu? – CANLI
15.00 Çiz Bakalım 9. Bölüm
15.20 Ekin Uzunlar Konseri
16.20 ESEV Sanat Saati – Kara Kalem
16.40 Şehr-i Kadim: Esenler – Davutpaşa Kışlası
17.00 Radyonun Resimlisi 4. Bölüm
17.25 Kitap Kokusu – Nazif Tunç (TVNET)
18.00 Bi’Hikaye 2.Bölüm
18.15 Bahçevan 3. Bölüm
19.00 Evde Kal Kazan – CANLI
19.40 Saliha Erdim ile Huzurlu Aile Sohbetleri
20.30 Karantina Günlükleri - Yeni Bölüm
21.10 Misafirlikteyiz 3. Bölüm
21.30 DAHİ 9. Bölüm – Yeni
22.00 Esenler Esnaf Belgeseli
22.30 Bi’Takım İnsanlar 10. Bölüm – Ben Kimim Skeci
23.05 Özel Program – Abdülbaki Kömür’ün 40. Sanat Yılı Özel